COSIDER SPA Grup şirketi (Cezayir) ve SAMSUN MAKİNA SANAYİ A.Ş ortak girişimi

COSIDER SPA Grup şirketi (Cezayir) ve SAMSUN MAKİNA SANAYİ A.Ş ortak girişimi ile Cezayir'de kurulacak düktil boru fabrikasına ilişkin anlaşma imzalanmış ve temel atma töreni yapılmıştır.

1. Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu

DSİ Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 06-07 Aralık 2018 tarihlerinde Afyonkarahisar'da düzenlenen " 1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu" na standımızla katıldık. (...)

Uganda - Kampala İçme Suyu Projesi

Kampala'da yapılmakta olan içme suyu hattı projesi kapsamında, yapılan boru imalatları için deniz yolu ile sevkiyatlar yapılmaktadır. Şimdiye kadar 2 gemi nakliyesi başarılı bir şekilde yapılmıştır. (...)

Water Services Corporation – Malta Projesi

Water Services Corporation – Malta Projesi kapsamında DN80 ile DN250 çapları arasındaki 16.344 metre düktil boru imalatı tamamlanmış olup 2018 yılı sonunda ilk sevkiyat yapılmıştır.

DSİ - Kahramanmaraş Afşin İçme Suyu İsale Hattı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İçme suyu Dairesi Başkanlığı Kahramanmaraş İli Afşin ve Elbistan ilçelerinin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla yaklaşık 75 km isale hattı ile gerekli tesisler inşa edilecektir.

İZSU - İzmir İli Çeşme İlçesi ve Bağlı Mahalleleri 2. Etap İçme Suyu İnşaatı

İZSU - İzmir İli Çeşme İlçesi ve Bağlı Mahalleleri 2. Etap içme suyu inşaatı kapsamında, DN100-DN800 çap aralığında toplam 312 km düktil boru ve ek parçaları üretimi ve sevkiyatları devam etmektedir.

ŞUSKİ - Şanlıurfa İli Siverek İlçesi İçme Suyu Şebekesi Yapım İşi

ŞUSKİ - Şanlıurfa İli Siverek İlçesi İçme Suyu Şebekesi Yapım İşi kapsamında, C sınıfı DN200-DN800 çap aralığında yaklaşık 113 km düktil boru ve ek parçalarının sözleşmesi yüklenici firma ile imzalanmıştır.

DSİ - Gaziantep Düzbağ Projesi

Gaziantep'e kullanma ve endüstri suyu teminini sağlamak maksadıyla, DSİ Genel Müdürlüğü tarafından yapım ihalesi gerçekleştirilen Düzbağ projesi ekipman üretimi.

Erbil İli "Acil Su Temini Projesi"

2018 yılı içerisinde, Erbil İli "ACİL SU TEMİNİ PROJESİ (EMERGENCY WATER SUPPLY PROJECT)" kapsamında yaklaşık 10 km DN800 ve DN900 Duktil borunun üretimi ve sevkiyatı tamamlanmıştır.

Sırbistan "BELGRADE WATERFRONT" Projesi

2018 yılı içerisinde, Sırbistan ' da gerçekleştirilen "BELGRADE WATERFRONT" projesi için, DN150, DN200 ve DN500 çaplarında üretilen düktil boruların sevkiyatı tamamlanmıştır.

Bulgaristan "DOBRICH-BULGARIA WATER SUPPLY" Projesi

Bulgaristan, "DOBRICH-BULGARIA WATER SUPPLY" projesine 2018 yılı içerisinde Bitumina GMBH firması için 2736 metre DN600 Duktil boru ( C30 ) üretilerek sevk edilmiştir.

HUSSEIN ATIEH & SONS CO. - Ürdün Projesi

Ürdün, "ENERGY EFFICIENCY IN THE JORDANIAN WATER SECTOR" projesi kapsamında HUSSEIN ATIEH & SONS CO. firmasına, tarafımızca temin edilen pompaların imalatları tamamlanmış olup 2018 yılı sonu itibariyle sevk edilmişlerdir.