Balıkesir (BASKİ) Deplase Hattı Projesi

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BASKİ) Balıkesir İli Merkez D2 Deposu Şebeke Ana Boru Deplase Hattı işinde montaj çalışmalarımız devam ediyor.

Samsun Makina Sanayi A.Ş. Yeni Binasında

Samsun Makina Sanayi A.Ş, inşaatını da kendisi üstlendiği 7 kattan oluşan 2200 m2 kullanım alanına sahip yeni binasına 2019 Temmuz itibariyle taşınmıştır.

Samsun Makina Sanayi A.Ş. Altın Sponsor

Samsun Makina Sanayi A.Ş. Manavgat/ANTALYA’da düzenlenen 3. Uluslararası Su ve Sağlık Kongresine Altın sponsor olarak katkıda bulunmuştur.

Adana Fabrikamıza SASKİ Genel Müdürü ziyareti

SASKİ (Sakarya Su kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürü Sayın Dr.İlyas Demirci ile Planlama ve Yatırım Daire Başkanı Sayın Hüseyin CİNAL Adana Fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.

Dikili İlçesi (İzmir) Merkez İçmesuyu Projesi

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) Dikili İlçesi Merkez İçmesuyu İnşaatı kapsamında imalat ve inşaat çalışmalarımız devam ediyor.

Kerkük Water Project

IRAK “KERKÜK WATER PROJECT” işi kapsamındaki DN1500 ve DN1200 boru sevkiyatları devam etmektedir. Proje kapsamında tespit halkalı tip borular da bulunmaktadır.

Karadere (Bolu) İçmesuyu Tesisleri

D.S.İ.- BOLU KARADERE İÇMESUYU TESİSLERİ projesi kapsamında DN600 ve DN800 çaplı düktil boruların sevkiyatı devam etmektedir.

TUNUS / SONEDE

TUNUS / SONEDE tarafından yapılan ihalenin 1.kısım kapsamındaki DN1600 ve DN1400 boruların sevkiyatı tamamlanmıştır. İhale kapsamında özel kaplamalı ve kilitli tip borular da yer almaktadır.

Putignano Project (İtalya)

Putignano Project (İtalya) işi kapsamında siparişi verilen DN400 atıksu borularının sevkiyatı tamamlanmıştır.

Deniz Yolu İle Sevkiyatlar

Samsun Makina olarak Deniz yolu ile dünyanın birçok ülkesine sevkiyatlar başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Volos Sewage Project (Yunanistan)

Yunanistan “Volos Sewage Project” için imal edilen boru be bağlantı parçaları montajı başarılı bir şekilde yapılmışır.

Kocaeli - İSU Genel Müdürlüğü Teslimatları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü ile imzalanan ihale sözleşmesi kapsamındaki 5.714.000 kg düktil borunun ve 204.000 kg düktil ek parçanın üretimi tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.