Sevkiyatlar

Samsun ve Adana fabrikalarında üretilen Düktil boruların yurt içine ve yurt dışına sevkiyatları gemi, tren ve karayolu ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

NİJERYA LOT 2 - Baden Network Projesi

Muhtelif çaplarda boru ve ekparçaları üretimi tamamlanmış, sevk edilmiş ve yerinde başarılı bir şekilde montajı 2018 yılında tamamlanmıştır.

SMS Adana Fabrikası (Adana)

ADANA Fabrikadan; çeşitli idarelere ve yüklenici firmalara muhtelif çaplardaki düktil boruların 2018 yılı içerisindeki üretimleri ve sevkiyatları devam etmektedir.

İSKİ (İstanbul)

İSKİ için imalatı ve inşaatı gerçekleştirilen 750.000 m3/gün kapasiteli yüzer pompa istasyonu başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

İSU (Kocaeli)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup üretim ve sevkiyatlar belirli aralıklarla devam etmektedir.

KASKİ (Kayseri)

Muhtelif çaplarda Düktil boru ve ek parçaları alımı işinin sözleşmesi imzalanmış olup, akabinde üretim ve sevkiyat ivedi olarak tamamlanmıştır.

İncekaya İnşaat - Samsun Makina Sanayi Ortaklığı

DSİ İçmesuyu Daire Başkanlığı'nca ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan, KKTC İçmesuyu projesi depo bağlantı hatları 1. Kısım inşaatı işine ait DN80-DN300 mm muhtelif çaplarda Duktil boru ve fitings imalatlarına 2017 yılı içerisinde başlanmış olup üretimi ve sevki tamamlanmıştır.

ESKİ (Erzurum)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parça alımı işi sözleşmesi gereği boru sevkiyatları 2018 yılı içinde tamamlanmıştır.

MUSKİ (Muğla)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parça alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup 2018 yılı içerisinde üretim ve sevkiyatları tamamlanmıştır.

ŞUSKİ (Şanlıurfa)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parça alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup 2018 yılı içerisinde üretim ve sevkiyatları tamamlanmıştır.

Yüklenici Firmalar

DSİ, İller Bankası ve Belediyelerin çeşitli projelerinde yüklenici firmalara boru ve ek parçaları sevkiyatları yapılmaktadır.