SMS - Adana Fabrikası Açılış Töreni

Adana Organize Sanayi Bölgesine kurulan DN80 ile DN2600 çap aralığında düktil boru üretimi gerçekleştirilecek olan Samsun Makina Sanayi A.Ş. - Adana Fabrikamızın açılışı Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile gerçekleşmiştir.

SMS Adana Fabrikası (Adana)

ADANA Fabrikadan; çeşitli idarelere ve yüklenici firmalara muhtelif çaplardaki düktil boruların 2017 yılı içerisindeki üretimleri ve sevkiyatları devam etmektedir.

OSKİ (Ordu)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup sevkiyatlar 2017 yılı içerisinde tamamlanacaktır.

İSU (Kocaeli)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup üretim ve sevkiyatlar başlamıştır.

KASKİ (Kayseri)

Muhtelif çaplarda Düktil boru ve ek parçaları alımı işinin yeni sözleşmesi imzalanmış olup üretim ve boruların sevkiyatları tamamlanmak üzeredir.

İncekaya İnşaat - Samsun Makina Sanayi Adi Ortaklığı

DSİ İçmesuyu Daire Başkanlığı'nca ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan, KKTC İçmesuyu projesi depo bağlantı hatları 1. Kısım inşaatı işine ait DN80-DN300 mm muhtelif çaplarda Duktil boru ve fitings imalatları...

MASKİ (Malatya)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parça alımı işi sözleşmesi gereği boru sevkiyatları tamamlanmıştır.

BUSKİ (Bursa)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup 2017 yılı içerisinde üretim ve sevkiyatlara başlanmıştır.

Samsun Makina Sanayi A.Ş.

DSİ İçmesuyu Daire Başkanlığınca ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan Kahramanmaraş Afşin içmesuyu isale hattı projesi kapsamında çalışmalar devam etmektedir.

Yüklenici Firmalar

DSİ, İller Bankası ve Belediyelerin çeşitli projelerinde yüklenici firmalara boru ve ek parçaları sevkiyatları yapılmaktadır.