SMS - Adana Fabrikası Açılış Töreni

Adana Organize Sanayi Bölgesine kurulan DN80 ile DN2600 çap aralığında düktil boru üretimi gerçekleştirilecek olan Samsun Makina Sanayi A.Ş. - Adana Fabrikamızın açılışı Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile gerçekleşmiştir.

SMS Adana Fabrikası (Adana)

ADANA Fabrikadan; çeşitli idarelere ve yüklenici firmalara muhtelif çaplardaki düktil boruların 2017 yılı içerisindeki üretimleri ve sevkiyatları devam etmektedir.

OSKİ (Ordu)

OSKİ (Ordu) Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup 2017 yılı içerisinde üretilip teslim edilecektir.

İSU (Kocaeli)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış olup 2017 yılı içerisinde üretimi devam etmektedir.

KASKİ (Kayseri)

KASKİ (Kayseri) Muhtelif çaplarda Düktil boru ve ek parçaları alımı işi sözleşmesi imzalanmış; 2017 yılı içerisinde üretimi tamamlanmış olup boruların tümü sevk edilmiştir.

İncekaya İnşaat - Samsun Makina Sanayi Adi Ortaklığı

DSİ İçmesuyu Daire Başkanlığı'nca ihalesi yapılan ve sözleşmesi imzalanan, KKTC İçmesuyu projesi depo bağlantı hatları 1. Kısım inşaatı işine ait DN80-DN300 mm muhtelif çaplarda Duktil boru ve fitings imalatları...

MASKİ (Malatya)

Muhtelif çaplarda düktil boru ve ek parça alımı işi sözleşmesi imzalanmış; 2017 yılı içerisinde üretimi tamamlamış olup boruların tamamı sevkedilmiştir.