SMS - Adana Fabrikası Açılış Töreni

Adana Organize Sanayi Bölgesine kurulan DN80 ile DN2600 çap aralığında düktil boru üretimi gerçekleştirilecek olan Samsun Makina Sanayi A.Ş. - Adana Fabrikamızın açılışı Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile gerçekleşmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımızı karşıladık

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamış, kendilerine fabrikaya gelişleri sırasında işçilerimiz tarafından çiçek takdim edilmiştir.

Fabrikamız hakkında bilgilendirme

Yönetim Kurulu Başkanımız fabrikamız hakkında Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlarımıza bilgiler vermiştir.

MUSKİ (Muğla)

MUSKİ (Muğla) muhtelif çaplarda düktil boru ve fittings alımı işi ile ilgili sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamındaki düktil boru ve ek parçalarının üretimi ve sevki yapılmıştır.

OSKİ (Ordu)

OSKİ (Ordu) muhtelif çaplarda düktil boru ve fittings alımı işi ile ilgili sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamındaki düktil boru ve ek parçalarının üretimine ve sevkine başlanmıştır.

MASKİ (Malatya)

MASKİ (Malatya) muhtelif çaplarda düktil boru ve fittings alımı işi ile ilgili sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamındaki düktil boru ve ek parçalarının üretimine ve sevkine başlanmıştır.

İSU (Kocaeli)

İSU (Kocaeli) muhtelif yapım ihaleler için muhtelif çaplarda düktil boru ve fittings alımı işleri ile ilgili yüklenici firmalarla sözleşmeler imzalanmış olup, malzemelerin üretimi ve sevki yapılmaktadır.